Biz Bitti Demeden Bitmez

Biz Bitti Demeden Bitmez

Çek Cumhuriyeti 0 : 2 Türkiye

Millilerimiz kötü bir başlangıç yaptıkları Euro 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası grup maçlarını iyi bir şekilde tamamlamaya ve en az iki farklı galibiyet alarak en iyi ikinciler arasında bir üst tura geçmeye çalıştılar.

Grup maçlarında önce Hırvatistan’a 1:0, ardında da İspanyollara 3:0 lık skorlarla yenilmiş ve gruplarda son maça kadar gol dahi atamamıştı. Ancak Çeklerle yapılan dün ki maçta adeta doğa üstü bir oyun ortaya koyarak 2:0 galip gelmeyi başardılar.

Türkiye Futbol Milli Takımı
Türkiye Futbol Milli Takımı

D Grubunda mücadele eden millilerimiz 2:0 lık Çek Cumhuriyeti galibiyeti ile Çeklerin üstüne çıkarak grup maçlarını üçüncü sırada tamamladı. Şimdi gözler diğer gruplarda oynanacak maçlara çevrildi. En iyi üçüncüler arasına girebilmek için heyecanlı bekleyiş devam ediyor.

Teşekkürler Milliler, Teşekkürler Fatih Hoca, Teşekkürler Aslanlar …

Bu güzel maçın özetini aşağıda izleyebilirsiniz.

Bize bu keyifli maçı izlettiğiniz için şahsım ve kulübümüz adına size sonsuz teşekkürler …

Ömer BOZKURT

Altın Ayaklar Spor Kulübü

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

Altın Ayaklar
Altın Ayaklar S.K.

 

Anahtar kelimeler;

Çek Cumhuriyeti – Türkiye maçı, Türkiye – Çek Cumhuriyeti maçı, Çek Cumhuriyeti – Türkiye maçı Euro 2016, Çek Cumhuriyeti – Türkiye maçı 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası, Çek Cumhuriyeti – Türkiye maçı 2016 Avrupa Şampiyonası, Çek Cumhuriyeti – Türkiye Euro 2016 D grubu maçı, Çek Cumhuriyeti – Türkiye 21 Haziran Euro 2016 D grubu maçı, Çek Cumhuriyeti – Türkiye 21 Haziran Euro 2016 maç özeti